• Медичне обладнання
  • Вироби медичного призначення
  • Догляд за хворими

L2000-3E - трьохрефлекторний пересувний (аварійне живлення)

L2000-3E - трьохрефлекторний пересувний (аварійне живлення)
Код товару: 2415
Ціна:
Уточнюйте

Безтіньовий операційний світильник з аварійним живленням L2000-3Е - це нове покоління, яка має вертикальну пересувну конструкцію. Потужна обслуговуюча акумуляторна батарея і система управління на базі мікроконтролера забезпечує швидке автоматичне перемикання джерел живлення. Цей операційний світильник підходить як для харчування від мережі, так і для використання в разі зникнення напруги живлення, і може використовуватися в будь-яких типах медичних установах.

Безтіньовий операційний світильник з аварійним живленням, завдяки використанню акумулятора, забезпечує гнучкість переміщення і стійкість при установки на місці. При нормальних робочих умовах світильник живиться від напруги 220 В. Для аварійного освітлення, протягом більше трьох годин, використовується не обслуговуюча акумуляторна батарея. Вбудована система управління забезпечує можливість швидкого заряду і постійної підзарядки батареї з надзвичайно стабільними характеристиками, а також захист від перегріву і короткого замикання. На 10-сегментному світлодіодному індикаторі відображається робочий стан і поточний заряд акумуляторної батареї.

Безтіньовий світильник з аварійним живленням моделі L2000-3E має поліпшив зовнішній вигляд, якість джерела освітлення та конструкції. Як джерело світла використовується галогенова лампа з високою оптичною ефективністю, низьким тепловим випромінюванням і хорошими параметрами передачі кольорів. Рефлектор великого діаметра, зроблений за технологією CAM / CAD, має викривлену поверхню, яка не створює тіні. Поверхня світильника має тверде оптичне покриття, яке практично не зношується. Механізм настройки фокусу простий у використанні.

Ручка зроблена з конструкційної пластмаси і знімається, що необхідно для проведення стерилізації. Балансировочная система має оптимальну конструкцію, яка дає можливість досить просто перемістити лампу вгору-вниз і зафіксувати її на місці. Перераховані характеристики забезпечують освітленість, яка відповідає стандартам IEC.* Виробник залишає за собою право вносити зміни в технічні характеристики і комплектацію без попереднього повідомлення.

Характеристики
Тривалість автономної роботи 3 години
Кількість рефлекторів 3 великих
Освітленість 60000±500 лк
Колірна температура 4500±500 К
Діаметр корпусу світильника 500 мм
Параметри живлення 220 - змінний / 24 - постійний
Номінальна потужність лампи 50 Вт
Діаметр рефлектора освітлення 195 мм
Тип заряду батареї Быстрый заряд и постоянная подзарядка
Споживана потужність 190 Вт
Вага брутто 75 кг
Вага нетто 43 кг

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано            Добре