• Медичне обладнання
  • Вироби медичного призначення
  • Догляд за хворими

Оплата і доставка

Доставка

Замовлення буде відправлений протягом 1-3 робочих днів після оплати замовлення, термін доставки - 1-2 робочих дня. Доставка оплачується клієнтом.

 Варіанти доставки (працюємо по повній передоплаті, накладеного платежу немає):
- на відділення Нової Пошти - відповідно до тарифів Нової Пошти здійснюється після повної оплати замовлення.
- кур'єрська адресна доставка - здійснюється після повної оплати замовлення.

Замовляючи доставку товару кур'єрськими службами - при отриманні обов'язково перевіряйте цілісність упаковки, наявність всього товару в замовленні, а також його зовнішній вигляд. У разі пошкодження товару, упаковки необхідно відмовитися від отримання товару і скласти акт - претензію кур'єрській службі, якщо Ви забрали пошкоджену посилку і не виконали ці умови - ми не несемо відповідальність за пошкодження.


Оплата

Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер.

Оплата через міжнародну платіжну систему Liqpay - Оплата за допомогою карт VISA / MasterCard, Liqpay гаманця, готівкою в терміналах ПриватБанку, з гаманця від MasterCard та ін. способами. Безпечна і захищена оплата. Оплата замовлення можлива на протязі 3-х робочих днів з дня підтвердження замовлення, після 3-х днів не можемо гарантувати наявність товару на складі.

Оплата на розрахунковий банківський рахунок або на карту Приватбанк - Вам будуть відправлені реквізити для оплати замовлення на електронну пошту. Кошти на розрахунковий банківський рахунок надходять через добу після оплати, на карту - протягом декількох годин. Оплата замовлення можлива на протязі 3-х робочих днів з дня підтвердження замовлення, після 3-х днів не можемо гарантувати наявність товару на складі.

У нашому магазині можливий розрахунок готівкою або через pos-термінал.