• Медичне обладнання
  • Вироби медичного призначення
  • Догляд за хворими

Технічний опис DUOviewer

Технічний опис DUOviewer

DUOviewer - це електронно-оптичний пристрій. Він складається з шпателя, оснащеного відеокамерою, відеомагнітофоном і базою для прийому сигналу.


DUOviewer S - маленька камера (матриця 1/12) розміщується в кінці шпателя і дозволяє записувати зображення з роздільною здатністю приблизно 640 × 480 пікселів. Об'єктив камери покритий сапфіровим склом і сталевим шпателем. Відеозображення шпателя, відправленого на базу, здійснюється по Блютуз.


DUOviewer EN оснащена широкосмуговим аналоговим передавачем з використанням ЧС-модуляції і частотою в діапазоні 5,8 ГГц. Освітлення випробуваного об'єкта забезпечується двома білими світлодіодами з оптимально обраної колірною температурою і інтенсивністю світла. Крім того, це освітлення може бути модулювати частотою голосу пацієнта, який досліджується, таким чином отримуючи стробоскопічний ефект, що дозволяє проводити Ларингоскопічна дослідження. Голос пацієнта записується за допомогою дуже чутливого конденсаторного мікрофона, розміщеного в верхній частині шпателя прямо під камерою. Алгоритм вимірювання частоти голосу використовує метод визначення форми сигналу за часом хвилі і дозволяє вимірювати період з точністю до однієї мікросекунди, так що ви можете отримати плавне зображення руху голосових зв'язок при дуже великому уповільненні. Швидкість руху зображень рядків може бути додатково скоригована за допомогою програмного забезпечення. Стробоскопічна функція активується за допомогою виявлення магнітного поля, застосовуючи задню частину шпателя до правильно визначеної точці на підставі. Вся робота шпателя контролюється 32-розрядних мікропроцесором сімейства ARM, оснащеним ядром Cortex M3, що дозволяє виконувати всі необхідні операції, а також забезпечує високу енергоефективність. Харчування шпателя забезпечується літій-іонною батареєю ємністю 350 мАг, що забезпечує приблизно 45-хвилинну безперервну роботу. Зарядка акумулятора здійснюється бездротовим способом за допомогою індукційного зарядного пристрою. У середній частині шпателя є індукційна котушка, що складається з шести шарів доріжок, нанесених на друковану плату. Процес зарядки управляється однією з новітніх систем лінійних технологій, провідних шлях до виробництва передових енергосистем. Передавальний елемент індукційного зарядного пристрою виконаний з використанням паралельної резонансної схеми великої потужності.


Отоскоп - оснащений камерою з діаметром об'єктива 1/12 дюйма і ефективним дозволом матриці 720 × 625 пікселів в стандарті PAL. Освітлення забезпечує 6 світлодіодних діодів, розташованих навколо об'єктиву камери. Батарея і спосіб зарядки такі ж, як і в шпателі.


Шпатель і корпус отоскопа виготовлені з високоякісного, нетоксичного та медичного матеріалу PC. Крім того, він був посилений рамою з хірургічної сталі.


База даних DUOviewer виступає в ролі приймача зображення, зарядного пристрою і шпателя (щоб уникнути запотівання оптики). Приймач відеосигналу сумісний з передавачами, поміщеними в шпатель і отоскоп, і забезпечує прийом відеосигналу, який потім оцифровується і передається на комп'ютер через інтерфейс USB. Нагрівач шпателя призначений для нагріву шпателя до температури близько 38 ° С. Він виготовлений з нагрівальних елементів і точного датчика температури. Крім того, для захисту системи від можливого перегріву був доданий термопредохранитель. База оснащена високопродуктивним комутаційним джерелом живлення, який відповідає вимогам його використання в медичних пристроях.